Korálky podle velikostí:

Produkty
Anketa
Rychlý kontakt

Napište nám:

Poštovné, platba

Poštovné je u jednotlivých objednávek individuální, to je počítáno systémem eshopu dle váhy, objemu zásilky a dle zvolené přepravní služby. Zboží je možné zaslat jak na dobírku, tak levněji bez doběrečného, tj. s platbou předem.

 

Způsoby úhrady objednávky

 

 • Dobírkou - hotově  

  Zboží zaplatíte při převzetí přímo doručovateli - v hotovosti.  Nejrychlejší způsob vyřízení objednávky, avšak s nutností míti u sebe hotovost pro kurýra. Pokud však máte uhrazen balíček předem, může Vám jej převzít např. soused apod.  Oproti platby předem je poplatek navýšen o doběrečné.

 

 • Platebním převodem - bezhotovostně  

Zboží zaplatíte předem převodním příkazem na náš bankovní účet vedený u ČSOB (také pro slovenské zákazníky máme účet u ČSOB SK). Faktura k úhradě Vám bude zaslána jakmile bude zpracována. Zboží zasíláme po připsání platby na náš účet, vyřízení objednávky se tak o několik dnů prodlouží, v závislosti na rychlosti zadání příkazu a převodem platby mezi bankami.  Oproti platby dobírkou je poplatek snížen o doběrečné, doprava je tudíž levnější.

 

 • Hotově - osobní odběr 

  K 1.5.2017 jsme s okamžitou platností ZRUŠILI možnost vyzvednutí objednávek osobně ve skladu. Důvodem bylo zejména nerespektování zákazníků podmínek pro vyzvedávání objednávek, zejména pak výdejní doby ve skladu.

 

 

Způsoby dopravy zboží

 • kurýrní služba GPL

 • kurýrní služba Vám zaveze balíček až domů, nebo do práce apod. Objednávku můžete zaplatit platebním příkazem předem na náš účet nebo v hotovostii přímo řidiči, který Vám balík přiveze. Je zapotřebí být na telefonu a adrese uvedené v objednávce v den převzetí balíčku.
 • webové stránky kurýrní služby: www.baliky.cz
 • vyhledávání balíku dle jeho čísla: http://tt.geis.cz/TrackAndTrace/Tracking.aspx . Číslo balíčku obdržíte emailem, jakmile bude zásilka odeslána.
 • zákaznické centrum:  +420 951 277 777 (po-pá 8:00 - 17:00hodin)

 

 • kurýrní služba PPL   

 • kurýrní služba Vám zaveze balíček až domů, nebo do práce apod. Objednávku můžete zaplatit platebním příkazem předem na náš bankovní účet nebo v hotovostii přímo řidiči, který Vám balík přiveze. Je zapotřebí být na telefonu a adrese uvedené v objednávce v den převzetí balíčku.
 • webové stránky kurýrní služby: www.ppl.cz
 • vyhledávání balíku dle jeho čísla: www.ppl.cz . Číslo balíčku obdržíte emailem, jakmile bude zásilka odeslána.
 • zákaznické centrum:  +420 840 775 775 (po-pá 8:00 - 17:00hodin)

 

Vybírejte podle barev!

Bílé korálky

Novinky na email

Kniha návštěv

Podělte se s osatními o zkušenosti s naším eshopem.

Autor:MyslikovjanaZuza
Datum:Dec 7, 2021
Město:Křoví
Dobrý den, děkuji za balíček. Neuvažujete o rozšíření nabídky o fimo hmoty? Respektive podle barev, abych si mohla koupit jen barvu kterou potřebuji?
Autor:Duperele tým
Datum:Dec 7, 2021
Dobrý den, prozatím nabízíme jeden druh fimo hmoty. Máme ji skladem v mnoha barvách, můžete si do objednávky napsat o jakou barvu máte zájem.
Autor:Malá Jana
Datum:Nov 23, 2021
Dobrý den, děkuji za balíček. Jsem ráda, že jste opět po covid karanténě zpět a budu se opět těšit na spolupráci. MalaJ Design
Autor:Sládková J.
Datum:Jan 24, 2021
Město:Brno
Dobrý den, moc děkuji za balíček, nový eshop funguje perfektně, filtrace zboží je suprová!
Autor:Duperele tým
Datum:Dec 7, 2021
Děkujeme za pochvalu, ještě to není ono, musíme ještě zlepšovat. S 12tisíci produkty je horší přehlednost, kterou stále upravujeme :)
Autor:Kateřina
Datum:Jan 19, 2021
Děkuji za balíček, těším se na nový vzhled eshopu :)
Autor:Martina
Datum:Jan 7, 2014
Máte hezký obchůdek. Jen mě mrzí, že nejde objednat zboží pod 400,-. Zcela jistě bych u vás vybrala, ale takhle budu muset nakupovat jinde.
Autor:Jitka
Datum:Jun 24, 2013
Město:Čížkov
Dobrý večer, jsem zmatená z cen minerálních kabošonů např. u Ametystu 10 mm máte běžnou cenu o třicet korun nižší než je vaše cena. Je to tak správně ? Děkuji
Autor:Jarka
Datum:Nov 26, 2012
Město:Praha
Dobrý den, marně scháním jezdce k zipu. Našla jsem u vás. Vyřizujete také drobné objednávky, tj. 4 ks jezdce v ceně 21,- Kč - jak počítáte dopravu (vešlo by se do obálky). V místě bydliště toto zboží nevedou. Děkuji
Autor:Twiggina
Datum:Aug 23, 2012
Město:České Budějovice
Zdravím :) dnes jsem vás objevila a už tu brouzdám víc jak tři hodiny. Škoda, že za pár dní odjíždím do zahraničí, ale jak se vrátím tak přiběhnu nakupovat. Jen si nejsem jista, zda to moje peněženka dokáže vydržet. :))) Přeji hodně spokojených zákazníků a v řijnu nashledanou Rů Vernerová - Twiggina
Autor:Martina Salkini
Datum:Apr 30, 2012
Město:Liberec
Dobrý den. Moc hezký obchod, jen se nikde nemůžu dočíst o dopravě. Jaké účtujete poštovné, prosím. Předem děkuji za odpověď a jsem s pozdravem. M.Salkini
Autor:Markéta Zátopková
Datum:Mar 31, 2012
Město:Jindřichův Hradec
Dobrý den,děkuji moc za rychle vyřízenou objednávku (přes Fler) přišla v pořádku a dáreček velice potěšil. Těším se na další nákup:)
Autor:Petra
Datum:Mar 2, 2012
Město:Příbram
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda budete v blízké době nabízet 3mm organzové stuhy?
Autor:Zirková Světlana
Datum:Feb 18, 2012
Město:Zruč n. S.
Děkuji za balíček a dáreček navíc, potěšil. určitě se brzy zase na vás obrátím.
Autor:Jana Podlecká
Datum:Feb 14, 2012
Město:Jaroměř
Dobrý den, velmi děkuji za spěšné doručení balíčku, jsem ráda, že jste stihla vytvořit šperky na jarmark. jsem nadšená z vašich minerálů a bronzových komponentů. Přeji mnoho úspěchů. J.